Kariera szuka studenta

dnikariery_lublin_plakat_wiosna2016

W czwartek 10 marca 2016 roku odbędą się Dni Kariery®. Są to targi pracy, praktyk i staży organizowane przez studentów z myślą o studentach oraz absolwentach, z inicjatywy organizacji AIESEC. Kolejna już edycja będzie miała miejsce w Hali Globus przy ul. Kazimierza Wielkiego w Lublinie.

Dni Kariery® są wydarzeniem odbywającym się od ponad 20 lat, w 9 różnych miastach na terenie całej Polski. Zainteresowani studenci oraz absolwenci mają okazję zapoznać się z najnowszymi ofertami pracy, praktyk i staży z różnych branż. Targi pozwalają na bezpośredni kontakt na linii pracodawca – student. Największą szansę na znalezienie odpowiedniej oferty dla siebie będą mieć studenci i absolwenci kierunków matematycznych i ekonomicznych. Dodatkowo każdy uczestnik będzie miał możliwość skonsultowania lub stworzenia od podstaw swojego CV, zrobienia sobie profesjonalnego zdjęcia oraz skorzystania ze strefy chillout.

Dni Kariery® dowodzą zaradności i przedsiębiorczości młodych ludzi. Targi tworzone są przez studentów, którzy rozumieją potrzeby swoich rówieśników. Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny. Każdy z uczestników potrzebuje jedynie zarejestrować się na stronie dnikariery.pl, pobrać bilet i zabrać go ze sobą 10 marca. To wielki, niewielki krok w stronę sukcesu zawodowego.

Patrycja Basiura
Osoba odpowiedzialna za marketing
Dni Kariery
® Lublin 2016
792380210
patrycja.basiura.aiesec@gmail.com

tekst: Patrycja Basiura

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *