Potęga Coworkingu

unnamed

Jesteś freelancerem i prowadzisz własną firmę, ale masz dosyć pracy w domu lub ciągłego przesiadywania w zatłoczonych kawiarniach, gdzie nie ma odpowiedniej atmosfery do rozwoju biznesu? Strefa coworkingu w Business Link Lublin to miejsce stworzone właśnie dla Ciebie.

Czym właściwie jest coworking? Jest to możliwość pracy indywidualnej lub w zespole
w wynajętej przez siebie przestrzeni biurowej. Taka forma prowadzenia działalności jest bardziej komfortowa i wydajna niż praca w domu. Sprzyja to nie tylko wzrostowi motywacji, ale także wejściu w środowisko biznesowe i poszerzaniu swojej sieci networkingowej.

Business Link Lublin jest miejscem, w których każdy freelancer znajdzie dla siebie idealne miejsce
do pracy, a także pozna przedsiębiorców z różnych branż. Sieć kontaktów, które nawiąże mogą zaowocować przyszłymi kontraktami, ale istnieje też dodatkowa wartość. Mianowicie, przedsiębiorcy zgromadzeni w społeczności Business Link wzajemnie się motywują oraz doradzają, na podstawie swoich doświadczeń, jak radzić sobie z wyzwaniami biznesowymi. Poza pracą Business Link
to świetna atmosfera, przyjaźni ludzie i możliwość wypicia pysznej kawy w przerwie, odpoczywając
w przestrzeniach w stylu Google.

Każdy bywalec Business Link ma także okazję do pracy z wybranym przez siebie mentorem, czyli osobą z 20-30 letnim doświadczeniem (listę mentorów można znaleźć tutaj), który podpowie jak poprowadzić swoją firmę, by odnieść sukces.

Po więcej informacji zapraszamy na naszą stronę: http://blpoland.com/lublin/ oraz na naszą stronę na Facebooku: https://www.facebook.com/bllublin/?fref=ts

Do zobaczenia w Business Link Lublin!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *