REKRUTACJA POLIMEDIA

winda_05

To nie awaria windy, POLIMEDIA REKRUTUJĄ !!!

Już w najbliższą środę POLIMEDIA czyli grupa medialna Politechniki Lubelskiej zaprasza wszystkich chętnych na spotkanie rekrutacyjne. W skład Polimedia wchodzą Studencka Agencja Fotograficzna, Telewizja Internetowa POLLUB.TV oraz Czasopismo PLAGIAT. Kampania informacyjna o rekrutacji odbywa się w dość nietypowej formie.

„Mamy świadomość, że w dzisiejszych czasach nie jest łatwo trafić do odbiorcy z przekazem reklamowym. Plakat, czy nawet wydarzenie na fesjbook’u mogą nie wystarczyć. Dlatego zdecydowaliśmy się na kampanię ambientową. Na podłogach wind w budynkach wchodzących w skład kampusu PL zainstalowaliśmy naklejki, które imitują industrialną przepaść. W ten sposób chcemy skupić uwagę potencjalnych zainteresowanych. Mamy nadzieję, że nasz pomysł nikogo nie przyprawi o zawał serca, ale chcemy w ten sposób pokazać, że w naszej organizacji stawiamy na nowatorskie rozwiązania i chcemy tworzyć NOWE MEDIA.
Jesteśmy otwarci na wszystkich, którzy chcieliby spróbować swoich sił w branży medialnej. Jednak nie chodzi nam tylko o ostre pióro. Aby współczesne media mogły trafić do adresata potrzebne jest cały łańcuszek od produkcji foto czy też video, przez stronę internetową, social media, logistykę PR, grafikę komputerową, czy reklamę. Nie ma ograniczeń wiekowych, nie trzeba być studentem PL, ważniejsze jest zaangażowanie i chęć działania. Zapraszam serdecznie”
Jakub Krzysiak
koordynator POLLUB.TV
Rekrutacja do POLIMEDIA odbędzie się w najbliższą środę o godzinie 19:00 w auli 401 na Wydziale Budownictwa i Architektury Politechniki Lubelskiej Ul. Nadbystrzycka 40.
Więcej informacji na stronie wydarzenia:
https://www.facebook.com/events/584538148396321/

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *