Poznaj język przez zabawę bez względu na wiek!

WWW

Granice mojego języka są granicami mojego świata – pisał Ludwig Wittgenstein – austriacki filozof. Język to podstawowy środek komunikowania się. Poznając języki obce poszerzamy swoją świadomość drugiego człowieka, zyskując jednocześnie klucz do jego kultury.

21 listopada rozpocznie się kolejna edycja projektu AIESEC University. Są to warsztaty językowe kierowane przede wszystkim do licealistów, studentów i słuchaczy uniwersytetów trzeciego wieku. To unikalna okazja do nauki języka lub pogłębienia swoich umiejętności. Zajęcia będą prowadzone metodą learn by play, czyli nauki przez zabawę. Nauczyciele to native speakerzy, którzy przyjechali z różnych stron świata, by podzielić się swoimi umiejętnościami i kulturą z mieszkańcami Lublina. Atmosfera na warsztatach nie pozwala na spadek motywacji czy bierny udział w zajęciach. To wszystko dzięki wykorzystywaniu kreatywnych, interaktywnych, czasem nietuzinkowych metod, jak na przykład language tours. Kto nie chciałby wybrać się na spacer czy do kawiarni ze swoim lektorem i uczyć się zwrotów przydatnych w codziennym życiu?

AIESEC University to zachęta do poszerzania swoich horyzontów przy jednoczesnym łamaniu stereotypów i barier kulturowych.

W tej edycji proponujemy naukę języków: angielskiego, hiszpańskiego i francuskiego. Zajęcia są prowadzone w grupach 15 osobowych na trzech poziomach: beginning, intermediate i advanced. Dla zwiększenia komfortu nauki uczestnicy mogą wybrać udział w zajęciach indywidualnych.

Warsztaty w centrum Lublina startują 21 listopada 2016 roku i potrwają 2 miesiące.

 

Koordynator projektu AIESEC University: Izabela Gałach

email: izabela.galach.aiesec@gmail.com

numer tel.: 509 639 942

—————————————————————————————-

Czym jest AIESEC ?

AIESEC to międzynarodowa organizacja studencka, zrzeszająca 86 000 członków. AIESEC działa w 113 krajach na 2400 uniwersytetach. Organizacja umożliwia młodym ludziom odkrywanie własnego potencjału, m.in. dzięki udziałowi w praktykach zagranicznych oraz licznych konferencjach, seminariach i projektach tworzących globalne środowisko edukacyjne. AIESEC pomaga studentom rozwijać wrażliwość kulturową, zdolność aktywnego uczenia się, przedsiębiorczość i odpowiedzialność społeczną. Każdy dołączający do Organizacji student bierze udział w Programie Rozwoju, w ramach którego ma możliwość stopniowego poszerzania swojej wiedzy i umiejętności.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *