VII Ogólnopolska Konferencja Budowlana Studentów i Doktorantów EUROINŻYNIER

plakat EUROINŻYNIER VII

Już po raz siódmy Koło Naukowe Konstrukcji Żelbetowych CONKRET ma zaszczyt zaprosić Państwa do Krakowa na Ogólnopolską Konferencję Budowlaną Studentów i Doktorantów EUROINŻYNIER, która odbędzie się w dniach 7‐9 kwietnia 2017 roku w Politechnice Krakowskiej im. Tadeusza Kościuszki.

Celem Konferencji jest spotkanie studentów i doktorantów Uczelni technicznych z całej Polski, mających głębsze spojrzenie na ciekawe zagadnienia z dziedziny budownictwa oraz chcących zaprezentować swoją pracę na forum ogólnopolskim. Konferencja, jak co roku, poświęcona jest tematyce „Nowoczesne projektowanie i realizacja konstrukcji budowlanych” obejmującej konstrukcje żelbetowe, stalowe, drewniane, murowane i sprężone (w zakresie ich projektowania, konstruowania, wzmacniania, rewitalizacji), a także zagadnieniom wykonawczym, geotechnicznym i materiałowym.

Jak co roku program Konferencji obejmuje:

 Przedstawienie referatów studentów i doktorantów

 Konkursy referatów studentów I, II i III stopnia

 Wystąpienia gości honorowych

 Prezentacje firm branżowych

 Dyskusje tematyczne, zainspirowane wygłoszonymi wykładami oraz referatami

 Spotkania kameralne, specjalistyczne i promocyjne

 Integracja Uczestników, uroczyste zakończenie Konferencji, zwiedzanie Krakowa

Przewodniczącym Komitetu Naukowego jest dr hab. inż. Mariusz Maślak, prof. PK.

Warunkiem uczestnictwa w Konferencji jest przysłanie zgłoszenia referatu poprzez formularz, który pojawi się wkrótce na stronie konferencji: www.euroinzynier.edu.pl

Termin zgłaszania referatów upływa 20.01.2017 r.

Zapraszamy do śledzenia najnowszych informacji na naszym profilu konferencyjnym na portalu Facebook: www.facebook.com/Euroinzynier

Pytania prosimy kierować na adres mailowy: konferencja.conkret@gmail.com

Poniżej znajduje się terminarz Konferencji i podstawowe informacje.

Serdecznie zapraszamy!

SKNKŻ CONKRET

 

Opiekun Koła dr inż. Teresa Seruga seruga.teresa@gmail.com

Przewodnicząca Koła Ewa Borowicz ev.va.borowicz@gmail.com

TERMINARZ KONFERENCJI EUROINŻYNIER VII I PODSTAWOWE INFORMACJE

1. Zgłoszenia referatów poprzez formularz rejestracyjny do 20.01.2017

2. Kwalifikacja referatów na podstawie zgłoszeń i tematyki, ogłoszenie listy uczestników do 24.01.2017

3. Przesłanie pełnych tekstów referatów i streszczeń do druku do 15.02.2017

4. Dokonanie opłat konferencyjnych do 24.02.2017

5. Recenzja referatów i przekazanie uwag autorom, kwalifikacja do wygłoszenia referatu lub zaprezentowania posteru do 07.03.2017

6. Odesłanie poprawionych referatów gotowych do publikacji do 16.03.2017

7. VII Konferencja EUROINŻYNIER 7‐9.04.2017

Konferencja EUROINŻYNIER odbędzie się pod patronatem J.M. Rektora Politechniki Krakowskiej prof. dr. hab. inż. Jana Kaziora, Pana Dziekana Wydziału Inżynierii Lądowej PK, dr hab. inż. Andrzeja Szaraty, prof. PK. Miejsce obrad ‐ Pawilon Konferencyjno‐Wystawowy „Kotłownia” ‐ kampus PK, Kraków, ul. Warszawska 24.

Opłata studentów i doktorantów za udział w konferencji wynosi 180 zł od Uczestnika i obejmuje wyżywienie, uroczystą kolację na zakończenie konferencji, udział w spotkaniu integracyjnym, zwiedzanie zabytków oraz materiały konferencyjne.

Zapraszamy serdecznie Opiekunów do współpracy (udziału w pracach Jury) i prosimy o zgłaszanie się poprzez formularz rejestracyjny. Opiekunowie spoza PK, biorący udział w pracach Jury, są zwolnieni z opłaty i mają zapewnione świadczenia j.w. Do przyjazdu na Konferencję zachęcamy również wolnych słuchaczy, którzy nie zgłaszają referatów i nie ponoszą opłat, nie otrzymują również świadczeń ze strony organizatorów, ale są mile widziani. Udział w charakterze wolnego słuchacza nie wymaga rejestracji.

Serdecznie zapraszamy do udziału w VII Konferencji EUROINŻYNIER studentów I i II stopnia oraz doktorantów, Studenckie Koła Naukowe i Opiekunów Kół oraz wszystkich zainteresowanych!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *