Delegacja z Hiszpanii z wizytą u Burmistrza Miasta Bartoszyce

 Rezerwacja zakończona
 
0
Kategoria
Działania Burmistrza
Termin
2015-09-03 08:30

3 września br. Burmistrz Miasta Bartoszyce będzie gościł 4 – osobową delegację wolontariuszek (Maria Josefa Carrillos Morales, Maria Josefa del Carmen Garcia, Rosa Maria Cornet Planells, Elena Culicovschi) z miasta Lorca na Południu Hiszpanii. Panie gościły będą z 3 – dniową wizytą na zaproszenie Warmińsko – Mazurskiego Stowarzyszenia Przyjaciół Opieki Paliatywnej w Bartoszycach w ramach 3 – tygodniową wizytą w woj. warmińsko – mazurskim.

11 maja br. Burmistrz Miasta Bartoszyce gościł 4 – osobową delegację wolontariuszek (Maria Josefa Carrillos Morales, Maria Josefa del Carmen Garcia, Rosa Maria Cornet Planells, Elena Culicovschi) z miasta Lorca na Południu Hiszpanii. Panie gościły z 3 – dniową wizytą na zaproszenie Warmińsko – Mazurskiego Stowarzyszenia Przyjaciół Opieki Paliatywnej w Bartoszycach w ramach 3 – tygodniową wizytą w woj. warmińsko – mazurskim.

Podczas spotkania obie strony były ogromnie ciekawe działań z zakresu wolontariatu prowadzonych za równo w Hiszpanii jak i w Polsce. Wymieniały się poglądami oraz szukały podobieństwo w obu systemach w zakresie życia społecznego, kultury, polityki, a także światopoglądu. Ponadto Burmistrz Miasta Bartoszyce Pan Piotr Petrykowski zaproponował oprowadzenie delegacji po budynku Urzędu Miasta Bartoszyce. Największe zaciekawienie wzbudziło pomieszczenie z systemem monitoringu. W ramach atrakcji goście odwiedzili warsztaty rękodzieła w BDK, czy zwiedzili miasto wraz z młodzieżą uczącą się hiszpańskiego z Zespołu Szkól Ponadgimnazjalnych nr 2 w Bartoszyce.

 
 

Terminy

  • 2015-09-03 08:30

Lista uczestników

 Brak uczestników 
 

Wspierane przez iCagenda